МДФ фасади

Вибір фасадів — найскладніший і найвідповідальніший етап у всьому процесі підбору матеріалів для обробки.
Щільна однорідна структура цих плит дозволяє здійснювати фрезерну обробку та формувати фасади з опуклими, увігнутими поверхнями, різноманітними малюнками.

Можливості механічної обробки МДФ обмежуються тільки фантазією.
МДФ-фасади можуть бути з рельєфним або 3D-фрезеруванням, пофарбованими, обробленими плівкою ПВХ, мати плоску поверхню або криволінійну форму.

Сам виробничий процес починається з нарізки з МДФ-плит деталей потрібного розміру. Потім вони відправляються на фрезерний верстат, де набувається заданий програмою рельєф.

Після плити шліфують, покривають термоклеєм та відправляють у вакуумний прес, де на поверхню наноситься плівка ПВХ. На заключному етапі виріб звільняють від зайвої плівки.

Переваги МДФ накладок на двері:

Екологічність

це виключно екологічно безпечний матеріал, який в процесі експлуатації не виділяє ніяких запахів і може використовуватися в дитячих установах.

Міцність

він дуже міцний, що дозволяє проектувати широкі полиці, не побоюючись провисання, а також дає можливість виготовлення гнутих елементів меблів.

Стійкість

МДФ витримує серйозні перепади температур і підвищену вологість! Чого не можна сказати про більш дорогих матеріалах (наприклад, натуральному дереві).

Органіка

МДФ несприйнятливий до мікроорганізмів, цвілі і грибків.

Вартість

його відносно невелика, якщо взяти до уваги все вищевикладене. Це якийсь середній ціновий варіант між ДСП і масивом натурального дерева.

Фасади з МДФ бувають 3-х видів:
  • фрезеровані
  • рамкові
  • прямі
Лицьова поверхня фасадів на основі МДФ може бути покрита
  • емаллю (фарбованою)
  • ПВХ плівка
  • глянсовим акриловим пластиком
  • шпоном

Плівкові фасади

Плівкові фасади — ідеальні для виготовлення кухонних меблів. У нашому асортименті МДФ-фасади з гладкою поверхнею і фрезеруванням. Різні кольорові гами дозволяють підібрати оптимальне рішення для будь-якого приміщення.

Стилізація під дерево, стримані однотонні рішення, глянець та перламутр — у нас є все, що Вам потрібно. Плівкові фасади МДФ — це виняткова якість, доступність і довговічність. Звертайтеся до нас, щоб отримати вичерпну консультацію щодо будь-якого питання, а також зробити замовлення потрібної Вам продукції.

Патиновані фасади

Патиновані фасади, тобто фасади, оброблені за технологією штучного старіння, несуть на собі відбиток часу і пожвавлюють інтер'єр. Ви оточуєте себе чарами і мудрістю старіни.Техніка патинування (нанесення спеціальної фарби на поверхню готового фасаду), широко застосовувана в виробництві, надає своєрідний шарм і виразність виробам. Патиновані фасади в плівках з деревними текстурами зі складною фрезеруванням буває часом непросто відрізнити від фасадів з натурального дерева. Завдяки подібним виробам інтер'єр дихає затишком і теплом. У сучасному світі щодня змінюються тенденції моди і з'являються нові технології, пов'язані з дизайном. Те, що спочатку здається незвичним і незвичним, в результаті стає найпопулярнішим

Радіусні фасади

Радіусні фасади, наприклад, здаються дуже оригінальними і незвичайними.
Завдяки поєднанню форми і високим експлуатаційним характеристикам радісно фасади стали в ряд зі звичайними прямими фасадами, а може навіть, вже і перевершили їх. Сама важливе, що завдяки гнутим фасадам Ви можете втілити в реальність свої художні та дизайнерські задумки.
Даний тип фасаду може бути виконаний як в вигнутою формою (внутрішній радіус), так і в увігнутою формі (зовнішній радіус)
Матові, глянцеві поверхні плівок, що використовуються для виготовлення фасадів, різноманітні деревні і фантазійні малюнки, різні текстури, найширший вибір кольорів і декорів уможливлять реалізацію будь-якого проекту.

Акция

с 20 октября у нас МДФ-накладки по выгодной цене: 

толщина
    6 мм — 890 гр за м²
    8-10 мм — 940 гр за м²
    12 мм — 990 гр за м²
    16 мм — 1100 гр за м²

Ознайомитися з усіма варіантами плівок ПВХ можна по кнопці:

Ремонт і реставрація меблевих фасадів

З часом старі меблі стають непридатними та втрачають привабливий зовнішній вигляд під впливом зовнішніх чинників: сонячних променів, жирних плям від готування й механічних пошкоджень.

Реставрація меблів — відмінний спосіб не тільки реанімувати старі вироби, але й вдихнути в інтер'єр нове життя. До того ж, реставрація — це гарний спосіб заощадити на покупці нових меблів. Дизайн, розміри, колір кухні бувають різними, але на ділі абсолютна більшість їх виготовляється з ДСП або МДФ, а відмінності, часом досить істотні, забезпечує лише верхній оздоблювальний шар.

Особливе значення це має, коли потрібно провести ремонт пошкоджених фасадів або оновити їх.

Ремонт плівкового покриття

Як частих причин ремонту можна назвати відшаровування ПВХ плівки від МДФ при впливі температур понад 75 градусів, важка отчистка матованого пластика. Ремонт такого роду можливий лише на невеликих ділянках і тільки в тих випадках, коли плівка лише відшарувалася, а не деформувалася, як це трапляється від перегріву. В останньому випадку простіше видалити покриття цілком або замовити новий кухонний фасад.